بهترین گزینه های خرید عینک واقعیت مجازی سال 2018

عینک های واقعیت مجازی محصولاتی سرگرم کننده ای هستند که می توانند کاربران را به دنیای دیگری برده و لذت فراوانی برای آنها فراهم آورند. دنیایی که بواسطه یک تکنولوژی جدید می توان به آن راه پیدا کرد و سرگرمی کاملی تجربه کرد. تماشا فیلم ۳۶۰ درجه، اجرای گیمهای واقعیت مجازی و رفتن به مکان هایی که می خواهید از جمله این موارد بوده و می تواند تجربه جذابی را ممکن سازد.

در بازار نسخه های مختلفی از این محصولات وجود دارد که هر کدام از قیمت عینک واقعیت مجازی متفاوتی برخوردارند، از جمله باید به هدست گوشی، کنسولی و کامپیوتری اشاره کرد. هر یک از آنها از طراحی و خصوصیات ویژه ای بهره مندند. اما باید دید که بهترین گزینه های خرید عینک واقعیت مجازی سال 2018 کدامند؟

بهترین هدست دنیا HTC VIVE

بهترین گزینه های خرید عینک واقعیت مجازی سال 2018

قیمت خرید هدست واقعیت مجازی HTC Vive در حدود ۵۹۹ دلار بوده و خصوصیاتی که فراهم آمده می توان HTC Vive را بهترین هدست دنیا دانست. محصولی با طراحی جالب توجه که از ارگونومی بالایی در طراحی استفاده برده و کیفیت ساخت بالایی برای آن فراهم آمده است. در صورت خرید عینک واقعیت مجازی HTC Vive با وجود فناوری Chaperone در آن کاربر می تواند شبکه تصویری باکیفیتی روی هدست خود داشته و به تماشای محتوا با بهترین کیفیت بپردازد.

در طول چند سال عرضه HTC VIVE، این کمپانی موفق شده به آمار بالایی در خرید هدست واقعیت مجازی از سوی کاربران دست یابد و هدست آن نیز در دسته بهترین و برترین ها قرار گیرد. با وجود کنترلری کارآمد و کم وزن که مانع تجربه مناسب نخواهد شد، می توان این هدست شرکت تایوانی را از بهترین دستگاه های بازار محسوب نمود.

بهترین هدست با ثبات: OCULUS RIFT

بهترین گزینه های خرید عینک واقعیت مجازی سال 2018

در طول سالیان گذشته آکیلوس تصمیم گرفت عینک واقعیت مجازی رده بالا OCULUS RIFT را معرفی و ارائه کند. دستگاهی که با تحسین های فراوانی رو به رو شد و آن را با خصوصیات تمام عیار تجربه واقعیت مجازی محسوب نمود.

آکیلوس همچنین ریموت هایی را برای OCULUS RIFT توسعه داده تا اکوسیستم کاملی به مخاطب خود عرضه کند. قیمت هدست واقعیت مجازی OCULUS RIFT ارزان نیست و تنها اختلاف ۱۰۰ دلاری با عینک Vive کمپانی HTC دارد. به صورت دقیق قیمت عینک واقعیت مجازی OCULUS RIFT چهارصد دلار می باشد که این رقم برای پرداخت هزینه خرید عینک واقعیت مجازی میزان بالایی است.

بهترین هدست گوگل: GOOGLE DAYDREAM VIEW

بهترین گزینه های خرید عینک واقعیت مجازی سال 2018

قیمت هدست واقعیت مجازی Google Daydream View در حدود 79 دلار است، قیمتی که چندان گران نیست و می‌تواند موجب در دسترس قرار گرفتن واقعیت مجازی برای گروه‌های گسترده‌تری از علاقه‌مندان بشود. هدستی کامل که طراحی جذابی داشته و می تواند نظر هر کاربری را به خود جلب کند. هدست واقعیت مجازی Google Daydream View کیفیت ساخت بالایی دارد. دستگاه جدید گوگل، هدست قابل توجهی بوده و تجربه کم نظیری به عنوان یک هدست می تواند ارائه کند، بنابراین باید Google Daydream View را یکی از بهترین دستگاه های گوگل محسوب کرد.

بهترین هدست کمتر از ۴۵ دلار: PANSONITE 3D VR GLASSES

بهترین گزینه های خرید عینک واقعیت مجازی سال 2018

قیمت عینک واقعیت مجازی Pansonite 3D VR کمتر از ۴۵ دلار بوده و می تواند تجربه کاربری کاملی رقم بزند. هرچند قیمت کمی داشته اما برتر از بعضی رقبای قدرتمند و گران قیمت است. طراحی ظاهری چشمنواز به همراه ارگونومی ساخت بالا، از خصوصیات بارز PANSONITE 3D VR GLASSES می باشد. پاناسونیت تلاش داشته هدستی را توسعه دهد که بتواند کارکرد خوبی از خود ارائه داده و بالاتر از انتظارات باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *