تاریخ خرید عینک واقعیت مجازی جدید سامسونگ همزمان با نوت 7 خواهد بود

بدین‌ ترتیب شاید کنجکاوید که بدانید همزمان با این هدست چه دستگاهی برای کار با آن از سوی سامسونگ معرفی می‌شود. اگر به دنیای واقعیت مجازی مشتاق باشید، حتما هدست Gear VR سامسونگ را می‌شناسید و اگر از جمله علاقه مندان این هدست باشید، شاید می‌دانید که مدل جدیدی از این هدست در دست عرضه است و امروز اعلام شده که تاریخ خرید عینک واقعیت مجازی جدید سامسونگ همزمان با نوت 7 خواهد بود.

تا به اینک حدس و شایعه هایی در این‌باره وجود داشت و در نهایت گزینه خرید هدست واقعیت مجازی جدید سامسونگ را برای کار با گلکسی نوت ۷ با درگاه USB Type-C معرفی کردند. موضوع تاریخ خرید عینک واقعیت مجازی جدید سامسونگ همزمان با نوت 7 خواهد بود، را اخبار امروز تایید کردند.

تاریخ خرید عینک واقعیت مجازی جدید سامسونگ همزمان با نوت 7 خواهد بود

شماره نسخه این هدست SM-R323 است و در کنار نوت ۷ که به‌طور خاص برای آن معرفی می‌شود، برای کار با گوشی‌های گلکسی S6، S7، نوت ۴ و نوت ۵ سازگار خواهد بود. آنطور که بر می آید اسم هدست واقعیت مجازی جدید سامسونگ New Gear VR خواهد بود.

قیمت عینک واقعیت مجازی جدید سامسونگ یعنی هدست New Gear VR در اروپا حدودا ۹۰ یورو خواهد بود و ظاهرا در آمریکا هم قیمت هدست واقعیت مجازی جدید سامسونگ با ۹۰ دلار عرضه می‌شود.

با این حساب قیمت عینک واقعیت مجازی جدید سامسونگ نسبت به قیمت هدست واقعیت مجازی قبلی سامسونگ ده درصد کمتر است. البته احتمال دارد هدست واقعیت مجازی Gear VR هم در آینده‌ی نزدیک کمی ارزان‌تر شود و در این‌صورت امیدوار هستیم این اتفاق در طول زمان برای New Gear VR هم بیفتد. درباره این‌که هدست جدید سامسونگ همراه با گوشی‌های جدیدش با قیمتی ارزان‌تر یا در شرایط خاص به‌صورت رایگان به مشتریان عرضه شود، اطلاعات دقیقی هنوز در دست نیست. طبق اطلاعاتی که در دست است تاریخ خرید هدست واقعیت مجازی جدید سامسونگ از ۱۲ مرداد همزمان با نوت ۷ آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *