معرفی و راهنمای خرید عینک واقعیت مجازی Destek V4

عینک واقعیت مجازی Destek V4 که برای موبایل های اندرویدی و آیفون طراحی شده، میدان دید تا ۱۰۳ درجه را برای کاربر فراهم می‌سازد که این رقم در مقایسه با دیگر محصولا، رنج خوبی محسوب می‌شود. با توجه به استفاده از فناوری ایجاد فضا برای دید بیشتر، این محصول نیاز به لنزهای بزرگتری دارد که هرچند آن را از نظر کیفیت تصویر بسیار بهتر می‌کند، اما کلیت هدست را سنگین‌تر و بزرگ‌تر می‌سازد. قیمت عینک واقعیت مجازی Destek V4 VR headset تنها ۱۹٫۹۹ دلار بوده و ابتدا احتمالا شما را به فکر هدست‌های واقعیت مجازی گوگل بندازد اما این محصول با این قیمت هدست واقعیت مجازی پایین، کارایی بسیار خوبی از خود به جا می‌گذارد. در این مطلب به معرفی و راهنمای خرید عینک واقعیت مجازی Destek V4 خواهیم پرداخت.

معرفی و راهنمای خرید عینک واقعیت مجازی Destek V4

برای کاربرانی که در خرید هدست واقعیت مجازی Destek V4 مردد هستند باید خاطرنشان شویم که لنزهای به کار رفته در Destek V4 هم کیفیت بسیار خوبی دارند، در این حد خوب که به هیچ وجه شبیه یک دستگاهی که قیمت عینک واقعیت مجازی ۲۰ دلاری دارد نیستند.

این لنزها از جنس اکرلیک هستند و ۹۲ درصد نوری که به آن تابش می شود را از خود عبور می‌دهند. این لنز‌ها ضد بازتابش هستند و جلوی نور آبی مخربی که به چشم‌ها صدمه می زند را می‌گیرند.

مسئولان کمپانی تولید کننده برای جذب بیشتر مشتری و بالا بردن آمار خرید عینک واقعیت مجازی Destek V4 این سیاست را در پیش گرفته اند همانطور که کیفیت مهم است، آسانی کاربرد آن هم اهمیت زیادی دارد. الیاف به کار رفته در دور چشمی و بالای بینی نرم و راحت هستند و به هیچ وجه کاربر را موقع کاربرد اذیت نمی‌کنند، ولی همانطور که گفته شد کمی وزن هدست زیاد است که کار با آن را برای ساعت‌های طولانی سخت می‌کند.
این عینک واقعیت مجازی موبایل هایی با نمایشگرهای ۴٫۵ تا ۶ اینچ را پشتیبانی خواهد کرد و البته ابعاد گوشی هم نباید از مرز ۸۳ میلی‌متر درازا بیشتر شود که در شیار ورودی جای داده شود.

ولی مشکلاتی در رابطه با کاربرانی که چشم‌های ضعیف دارند هم وجود دارد. اگر از عینک استفاده کنید، نورهایی که از کناره‌های شیشه عینک عبور می‌کنند شما را آزار خواهند داد. داخل تنظیمات دستگاه قسمتی برای تعیین و شخصی‌سازی تصویر سازی به این منظور در نظر گرفته شده که در پایان عملکرد خیلی بهتری برای شما به همراه نخواهد داشت. این مشکل البته در دیگر محصولات موجود در بازار هم به چشم می‌خورد و فقط مخصوص به این دستگاه نیست بدین ترتیب کاربران نباید به خاطر این مشکل از خرید هدست واقعیت مجازی Destek V4 صرفنظر کنند.

در پایان سعی کنید از گوشی‌هایی با نمایشگرهای ۵ اینچ به بالاتر استفاده کنید، هرچند که کار با این دستگاه با نمایشگرهای ۴٫۵ اینچی هم ممکن است، ولی ورود نورهای مزاحم کار کردن با آن را سخت خواهد کرد.

در پایان باید عرض نماییم که ۲۰ دلار برای قیمت هدست واقعیت مجازی این چنینی بسیار خوب است. در حقیقت تجربه‌ای که Destek V4 به عنوان یک هدست واقعیت مجازی برای شما فراهم می کند کاملا ارزش آن و حتی ارزش قیمتی بالاتر را نیز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *