آنچه که باید هنگام خرید عینک واقعیت مجازی بدان توجه داشته باشید

عینک های واقعیت مجازی هر روزه به امکانات بیشتری مجهز می‌شوند و همین امر، تمایل بیشتر خریداران را در پی دارد. به همین خاطر آنچه که باید هنگام خرید عینک واقعیت مجازی بدان توجه داشته باشید را برای خوانندگان آماده نموده ایم.

ارتقای امکانات هدست‌های واقعیت مجازی از یک سو و افزایش تنوع کمپانی هایی که این محصولات جذاب را تولید و به بازار ارائه می‌کنند از جهت دیگر، حکایت از آینده ای روشن برای این بازار دارد. فقط برای مثال جزئی می‌توان به رونمایی‌های فراوان شرکت‌ها از هدست‌ها و دیوایس های متنوع بر پایه استفاده از واقعیت مجازی در سمینارهای مختلف اشاره کرد.

آنچه که باید هنگام خرید عینک واقعیت مجازی بدان توجه داشته باشید

بسیار دیده شده است که کاربران از گیجی یا بروز سردرد بعد از کار با عینک واقعیت مجازی گلایه دارند. بهتر نیست بدانید که در حال حاضر گزینه های مختلفی برای خرید هدست واقعیت مجازی در دسترس قرار گرفته‌اند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید تجربه‌ای بهتر داشته باشید و به آسانی چشمان خود و جلوگیری از بروز سردرد و سرگیجه بهره ببرید. امروزه به لطف سرمایه گذاری های کلان کمپانی های مختلف در این عرصه گزینه های مختلف با رنج های متفاوت در قیمت عینک واقعیت مجازی در بازار وجود دارند. تازه ترین هدست‌های واقعیت مجازی ارائه شده به بازار، قابلیت تنظیم دقیق مکان هدست را روی سر ممکن می‌کنند و همین امر، راحتی بیشتری برای چشمان شما به فراهم خواهد کرد. توجه داشته باشید سردردی که هنگام کار با این هدست‌ها بروز می کنند، کمابیش شبیه تجربه‌ای است که بعد از استفاده طولانی مدت از گیمهای ویدئویی مخصوص کنسول‌های بازی از سر می‌گذرانید.

با این روش می‌توانید از راحتی کامل عینک روی سر و صورت خود اطمینان حاصل نمایید. با این تفاسیر، اگر قصد خرید عینک واقعیت مجازی جدیدی دارید؛ اولین کاری که باید بکنید، مراجعه به فروشگاه و امتحان کردن چند نمونه از هدست های مختلف است. امروزه، گزینه‌های موجود در بازار قابلیت تنظیم دقیق هدست را روی سر کاربر ممکن می‌کنند. با این وجود، در صورتی که باز هم احساس راحتی از کاربرد هدستی خاص به شما دست ندهد، بهتر است به دنبال گزینه خرید هدست واقعیت مجازی متفاوتی باشید. اگر بودجه کافی برای پرداخت هزینه قیمت هدست واقعیت مجازی HTC Vive را دارید، این هدست بهترین گزینه در آسانی کاربرد می باشد.

توجه داشته باشید که قابلیت تنظیم نوارها یا بندهای هدست هم وجود داشته و متریال بکار رفته در آن‌ها به اندازه کافی نرم و از مواد الاستیک با خاصیت کشسانی بالا تشکیل شده باشد. شیشه‌ها و بخش هایی از هدست که روی صورت شما جای می‌گیرند هم باید از پدهای مخصوص استفاده شده باشند. در این قسمت هم دقت داشته باشید که متریال سازنده پدها از پلاستیک سخت نباشد. وزن عینک نیز یکی از موارد پر اهمیت در انتخاب دستگاه مناسب است. توجه داشته باشید که شما قرار است برای زمانی طولانی این هدست را روی صورت خود داشته باشید و به همین خاطر، راحتی آن یکی از مؤلفه های ضروری است.

در خصوص موارد مهم در خرید عینک واقعیت مجازی باید عرض کرد اگر که شما توجه ویژه‌ای به بازی‌های ویدئویی دارید و با استفاده از این هدست‌ها می خواهید تجربه خود را به جایگاه جدیدی ارجاع دهید، خرید هدست واقعیت مجازی برای شما تجربه جذابی خواهد بود. با پوشیدن این عینک ها در حقیقت شما به شخصیت اصلی گیم مبدل خواهید شد. بدون شک این هدست‌ها معنای تازه‌ای به مفهوم بازی‌های اول شخص بخشیده‌اند. با این حال این هدست‌ ها، امکانات و کاربردهای مختلف دیگری نیز دارند. اگر قصد تجربه بازی های ویدئویی دارید بهترین گزینه خرید عینک واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر می باشد، قیمت عینک واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر 399 دلار می باشد.

با توجه به اینکه برای هدست واقعیت مجازی خود چه کاربردهایی درنظر دارید، انتخاب های متفاوتی می‌توانند در لیست تجهیزات مکمل این هدست‌ها جای گیرند. افزون بر این، پلتفرم انتخابی شما برای اجرای گیم های ویدئویی که می‌تواند رایانه، گوشی یا کنسول بازی باشد نیز روی این فهرست، مؤثر باشد. از جمله موارد تاثیرگذار دیگر می‌توان به فاکتور قیمت هدست واقعیت مجازی اشاره کرد که این امر نیز می تواند بر گزینه های پیش روی شما مؤثر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *