قیمت خرید عینک واقعیت مجازی HTC Vive کاهش یافت

بازار قوانینی دارد که همه ملزم به رعایت آنها می باشند و گرنه فروش خود را از دست خواهند داد. بی گمان کمپانی اچ تی سی نمی‌توانست کاهش قیمت هدست واقعیت مجازی Oculus Rift را نادیده بگیرد و بدون جواب وا بماند. همانطور که شما هم مطلع هستید قیمت خرید عینک واقعیت مجازی HTC Vive کاهش یافت. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با جزئیات کاهش قیمت عینک واقعیت مجازی HTC Vive آشنا شوید.

طبق اعلام رسمی این کمپانی تایوانی، قیمت عینک واقعیت مجازی Vive کاهش 200 دلاری خواهد داشت و به 599 دلار می‌رسد. البته با این تخفیف نیز هم قیمت خرید هدست واقعیت مجازی HTC Vive حدودا 100 دلار از رقیب اصلی خود یعنی Oculus Rift بیشتر است ولی به هر حال می‌تواند کمک خوبی به فروش بهتر آن باشد.

قیمت خرید عینک واقعیت مجازی HTC Vive کاهش یافت

کاربران با داشتن اشتراک این اپلیکیشن می‌توانند در طی یک ماه پنج بازی را انتخاب و تجربه کنند. کاربران با خرید عینک واقعیت مجازی Vive نرم‌افزار‌های Tilt Brush ،Everest VR و Richie’s Plank Experience را دریافت خواهند کرد. اشتراک رایگان اپلیکیشن Vive Port نیز به مدت محدود در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

البته به صورت دقیق مشخص نیست که این تخفیف تا چه مدتی خواهد بود و ممکن است دلایل دیگری همچون معرفی نسل دوم Vive داشته باشد. هرچند بسیاری این هدست را به رقیبش ترجیح می‌دهند ولی 300 دلار اختلاف قیمت هدست واقعیت مجازی Vive و Rift ممکن است موجب تغییر نظر کاربران شود.

اچ تی سی وایو فقط هدست واقعیت مجازی با قابلیت استفاده از فضای اتاق بوده که به کاربر امکان جا به جایی و حرکت در این فضا را می دهد. متاسفانه در صورت خرید هدست واقعیت مجازی HTC Vive با قیمت 599 دلار، گجت کاربردی Deluxe Audio Strap که برای راحتی کار با وایو و ترکیب هدفون و هدست در نظر گرفته شده بود، را در اختیار نخواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *